
Διακοσμητικό Βάζο (Φ14.5x18) A-S Rily Nude 204294C
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δώστε μια ξεχωριστή πινελιά στον χώρο σας με τα βάζα της Espiel. Το κεραμικό βάζο σε μπλε χρώμα με λεπτομέρειες ανάγλυφα ψαράκια στο χείλος και σε κλασσική γραμμή θα προσθέσει στυλ και κομψότητα στον χώρο που κοσμεί. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την τραπεζαρία και ταιριάξτε το με άλλα είδη διακόσμησης απ' το spitishop για να φτιάξετε το σπίτι που πάντα ονειρευόσασταν!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα



Κεραμικό



Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα