
ΔΟΧΕΙΟ ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΟΥ BAMBOO WOODY - - BROWN 5205495514208
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Spirella σε κίτρινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ρητίνη και έχει ξύλινα στοιχεία σε φυσική απόχρωση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spirella |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα




Με αντλία

Όρθιο, με αντλία

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα



Με αντλία
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα