
Κουρτίνα Μπάνιου + Πατάκι (Σετ 3τμχ) Με Κρίκους Guy Laroche Blum Silver
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μπάνιου από την εταιρεία Rainbow σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το ύφασμα είναι αδιαβροχοποιημένο, κατασκευασμένο από 100% polyester. Περιλαμβάνονται 12 κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rainbow |

29×27 εκ
Σε απόθεμα



29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



180×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×20 εκ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα