
Κουβερλί Μονό (160x220) 2 Όψεων Easy Home SP26 Μπεζ
160×220 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 230×220 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 22,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερλί από την εταιρεία Easy Home, διπλής όψης, σε μπεζ και χακί αποχρώσεις. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% polyester βάρους 70gsm, με καπιτονέ επιφάνεια. Εσωτερικά διαθέτει πολυεστερική βάτα βάρους 100gsm, που το καθιστά ιδανικό ανοιξιάτικο και καλοκαιρινό σκέπασμα.
| Πλάτος: | 230 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 220 εκ |
| Τύπος | Διπλό κρεβάτι |
|---|---|
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 48 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Easy Home |

160×220 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×220 εκ, μονό κρεβάτι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα

160×220 εκ, μονό κρεβάτι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα