
Κουβερλί Υπέρδιπλο (230x220) 2 Όψεων Easy Home SP26 Γκρι
230×220 εκ, διπλό κρεβάτι, ύψος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×220 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερλί από την εταιρεία Easy Home, διπλής όψης, σε γκρι αποχρώσεις. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% polyester βάρους 70gsm, με καπιτονέ επιφάνεια. Εσωτερικά διαθέτει πολυεστερική βάτα βάρους 100gsm, που το καθιστά ιδανικό ανοιξιάτικο και καλοκαιρινό σκέπασμα.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 220 εκ |
| Τύπος | Μονό κρεβάτι |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 48 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Easy Home |

230×220 εκ, διπλό κρεβάτι, ύψος
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
240×260 εκ, διπλό κρεβάτι

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
65×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα