
Παγούρι - Θερμός 300ml Με Καλαμάκι Estia Save The Aegean Rainbow Dreams 01-34221
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 10,49 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εκπαιδευτικό ποτήρι σε ροζ χρώμα και σχέδιο καρδιά από την εταιρεία Munchkin. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό χωρίς BPA και διαθέτει πρακτικές λαβές για να το πιάνει το παιδί. Έχει στόμιο σιλικόνης που δεν τραυματίζει το παιδί. Ιδανικό για νερό, γάλα και χυμούς. Έχει χωρητικότητα 118ml και πλένεται στο πλυντήριο πιάτων.
| Ποικιλία | Παιδικά μπουκάλια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστίκο, Σιλικόνη |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Munchkin |

Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα





Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Παιδικά μαχαιροπίρουνα, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά πιάτα, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα