
Ποτήρι Εκπαιδευτικό Με Καπάκι Trixie Tritan Mr.Lion
Παιδικά κούπες, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 24 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ φαγητού στο χρώμα της ώχρας και σχέδιο λιοντάρι από την εταιρία Trixie. Είναι κατασκευασμένα από σιλικόνη υψηλής ποιότητας κατάλληλη για τρόφιμα, φιλικό προς τα παιδιά και το περιβάλλον. Το μπολ διαθέτει στρογγυλεμένο εσωτερικό με ειδικό σχεδιασμό που βοηθά να μαζεύεται εύκολα η τροφή στο κουτάλι, χωρίς να χύνεται. Ιδανικό τόσο για γονείς που εισάγουν τις πρώτες μπουκιές όσο και για μωρά που αρχίζουν να τρώνε μόνα τους. Επίσης διαθέτει βεντούζα στο κάτω μέρος για να στερεώνεται σωστά στο τραπέζι χωρίς να ανησυχείτε για τυχόν ζημιές, ενώ το κουτάλι έχει πρακτική και μαλακή λαβή, ιδανική για μικρά χεράκια.
| Ποικιλία | Παιδικά σετ, Παιδικά μαχαιροπίρουνα, Παιδικά μπολ |
|---|---|
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 27 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Trixie |

Παιδικά κούπες, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Μπαμπού, από σιλικόνη

Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπολ, από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά κούπες, πλάτος, ύψος

Παιδικά κούπες, από σιλικόνη

Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Παιδικά πιάτα, από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Παιδικά σετ, παιδικά πιάτα, από σιλικόνη


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά σετ, από σιλικόνη


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα