
NIIMBOT ρολό θερμικών αυτοκόλλητων ετικετών T12.5X74+35-65-YEL, 12.5x74mm, 65 ετικέτες, κίτρινο
Κλασικό
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά αυτοκόλλητα πλακάκια τοίχου σε σετ 2 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό (PET) σε βεραμάν χρώμα. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση. Ιδανικά για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Μην τοποθετούνται σε φρεσκοβαμμένους τοίχους ή ανώμαλες επιφάνειες. Είναι κατάλληλα για εσωτερικούς χώρους και δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται σε χώρους με υγρασία ή άμεση επαφή με νερό.
| Εμφάνιση | 3D |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Για τον τοίχο, Στα πλακάκια |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 3.3 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό

3D

Κλασικό

3D
Σε απόθεμα
3D
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, 3D, για τον τοίχο

Κλασικό
Σε απόθεμα
3D

Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κλασικό


Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κλασικό

3D, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα