
Αυτοκόλλητο 3D Πάνελ Τοίχου (58x28) A-S Cary Stone 212919
3D, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά αυτοκόλλητα πλακάκια τοίχου σε σετ 2 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό (PET) σε μπεζ χρώμα. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση. Ιδανικά για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Μην τοποθετούνται σε φρεσκοβαμμένους τοίχους ή ανώμαλες επιφάνειες. Είναι κατάλληλα για εσωτερικούς χώρους και δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται σε χώρους με υγρασία ή άμεση επαφή με νερό.
| Εμφάνιση | 3D |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Για τον τοίχο, Στα πλακάκια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 2.3 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

3D, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3D, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
3D
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Κλασικό
Σε απόθεμα
3D
Σε απόθεμα
3D

Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
3D

Μοντέρνο, 3D, για τον τοίχο

Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

3D
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

3D, για τον τοίχο, στα πλακάκια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα