
Κούπα 340ml B09-0295 - Max.Home® - 6 ΤΜΧ
Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέραΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα 310ml με tropical σχέδιο σε μπλε αποχρώσεις και εκρού λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ποιοτικό κεραμικό υλικό τύπου πορσελάνης το οποίο αποτελεί και μια πιο σύγχρονη, οικολογική εναλλακτική της παραδοσιακής πορσελάνης. Ιδανική για να απολαύσετε τον καφέ σας οποιαδήποτε ώρα της μέρας. Συνδυάστε την με τα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Πορσελάνη, Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μεσαία έως 250 - 400μλ |
| Μοτίβο | με στάμπα |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 12 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.29 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πορσελάνη, ανοξείδωτο ατσάλι, μεγάλα έως 400μλ και πάνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, για τσάι, για καφέ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη, ανοξείδωτο ατσάλι, μεγάλα έως 400μλ και πάνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, πορσελάνη, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, με πιατάκι, κεραμικό

Σετ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα