
Χαλί Διαδρόμου (67x200) Βιοκαρπέτ Azarian 20/00
67×10 εκ, διάδρομοι, περσικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 84 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 140x200 από την συλλογή Azarian της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Έχει μπεζ χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% polyester. Έχει βάρος είναι 1.100gsm. Διαθέτει υφαντό αντιολισθητικό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

67×10 εκ, διάδρομοι, περσικό
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


140×20 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα