
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (30x45) Gofis Home Aven 596 606
45×45 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 29 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με εκρού φόντο και φλοράλ σχέδιο σε αποχρώσεις του ροζ και της τερακότας από την εταιρεία Gofis Home. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα με σύνθεση 100% βαμβάκι. Ιδανικό για να ανανεώσει την διακόσμηση του καθιστικού σας, δίνοντας μία μοντέρνα πινελιά.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

45×45 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες, λουλούδια

50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ορθογώνιος, φωτογραφικά μαξιλάρια
Σε απόθεμα
42×42 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


40×60 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα