
Κουβερλί 2 Όψεων (220x240) Hotel Beige 100% Polyester
Διπλό κρεβάτι, ύψος, βάθος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×240 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15,64 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερλί διπλής όψης από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% velvet polyester, ενώ η γέμιση είναι πολυεστερική βάτα βάρους 100gsm. Οι 2 όψεις του είναι μονόχρωμες σε μπεζ αποχρώσεις
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Τύπος | Διπλό κρεβάτι |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 49 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

Διπλό κρεβάτι, ύψος, βάθος
Σε απόθεμα
Διπλό κρεβάτι, ύψος, βάθος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σατέν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

260×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

260×240 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα