
Χαλί Διαδρόμου (67x140) Βιοκαρπέτ Azarian 26/00
67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 174 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 200x290 από την συλλογή Azarian της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Έχει καφέ-γκρι αποχρώσεις με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% polyester. Έχει βάρος είναι 1.100gsm. Διαθέτει υφαντό αντιολισθητικό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Περσικά |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα

67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα

67×10 εκ, διάδρομοι, περσικό
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

67×10 εκ, διάδρομοι, περσικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

165×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα