
Χαλί All Season (120x160) Βιοκαρπέτ Azarian 3/00
120×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 174 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 200x290 από την συλλογή Azarian της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Έχει πορτοκαλί χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% polyester. Έχει βάρος είναι 1.100gsm. Διαθέτει υφαντό αντιολισθητικό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
|---|---|
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Περσικά |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

120×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
165×20 εκ
Σε απόθεμα
67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
67×10 εκ, διάδρομοι, περσικό
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
166×20 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
67×25 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
75×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
66×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα