
Χαλί All Season (160x230) Βιοκαρπέτ Azarian 10/00
160×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 84 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 140x200 από την συλλογή Azarian της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Έχει μπεζ χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% polyester. Έχει βάρος είναι 1.100gsm. Διαθέτει υφαντό αντιολισθητικό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

160×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
70×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
165×20 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα