
Χαλί Διαδρόμου (67x200) Βιοκαρπέτ Azarian 13/00
67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 28,14 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 67x140 από την συλλογή Azarian της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Έχει μπεζ-καφέ χρώμα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% polyester. Έχει βάρος είναι 1.100gsm. Διαθέτει υφαντό αντιολισθητικό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα




80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα
67×25 εκ
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
400×600 εκ, μονόχρωμο, ορθογώνιο


165×20 εκ
Σε απόθεμα



160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα