
Πάντα Κούνιας (210x25) La Millou Little Savannah
25×210×41 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×210×41 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 69 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Προστατευτική πάντα για την κούνια του μωρού σε μπεζ χρώμα με σχέδιο ζωάκια της εταιρείας La Millou. Το εξωτερικό της ύφασμα είναι 100% βαμβακερό, απαλό και ανθεκτικό. Εσωτερικά διαθέτει εσωτερική επένδυση από μη υφασμένο ύφασμα, που βοηθά το προϊόν να διατηρεί το σχήμα του και να προσφέρει απαλή προστασία γύρω από την κούνια. Κρατάει το μωρό σας ασφαλές από τυχόν χτυπήματα στα κάγκελα της κούνιας και ταυτόχρονα διακοσμεί τον χώρο, χάρη στο πρωτότυπο σχέδιό της. Όλα τα υφάσματα έχουν πιστοποιητικό Oeko-Tex 100 Class I. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 210 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 41 εκ |
| Υψος: | 25 εκ |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Width | 53 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | La Millou |

25×210×41 εκ
Σε απόθεμα












Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




27×145 εκ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα






11×53×41 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×165 εκ
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
