
Μαξιλάρι Καρέκλας 2 Όψεων (38x38+4) S-F Casablanca CUD698001GAL
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας μονόχρωμο σε εκρού απόχρωση. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από από νήματα βαμβακιού-polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

70×70 εκ, σετ, κήπου

Σετ, κήπου

Σετ, κήπου

38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
60×38-60 εκ, σε παλέτες, σετ

Σε παλέτες, σετ

Σετ, κήπου

Σε παλέτες, σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες


Σετ, κήπου

Σε ξαπλώστρες

Σετ, κήπου




120×80 εκ, σε παλέτες, σετ

Κήπου


70×70 εκ, σετ, κήπου

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα