
Διακοσμητικό Μαξιλάρι 2 Όψεων (40x40) S-F Ombrage Vert C0D915001
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρα δαπέδου σε βεραμάν χρώμα, με σκούρες γκρι λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 55% βαμβάκι 45% polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα πολυεστερική βάτα. Δεν διαθέτει φερμουάρ. Έχει χερούλι στο πλάι ώστε να μπορεί να μεταφερθεί με ευκολία. Δώστε μια αίσθηση χαλαρότητας και άνεσης στο χώρο σας, δημιουργώντας παράλληλα ένα έξτρα κάθισμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα


50×4 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ρίγες

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
50×35 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα