
Μαξιλάρι δαπέδου από ανακυκλωμένο βαμβάκι, Scenario
Σε παλέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας σε πολύχρωμες αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε παλέτες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

100×50 εκ, σε καρέκλες, σετ


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


120×50 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε κούνιες

50×4 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ


50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

100×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε παλέτες, σετ

Σε παλέτες

Σε παλέτες

Κήπου


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα