
Χαλί Καλοκαιρινό (140x200) Royal Carpet Flox 3K Black
140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό μηχανοποίητο χαλί 67x140 από τη συλλογή Flox της εταιρείας Royal Carpet. Έχει εκρού-μαύρο χρώμα με γεωμετρικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από συνθετική ψάθα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο και έχει βάρος 1.300gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Ένα ψάθινο χαλί που αποπνέει εξοχική και καλοκαιρινή διάθεση και θα δώσει μια boho πινελιά στο χώρο. Αποτελεί ιδανική λύση για το σαλόνι, το χολ ακόμη και την κουζίνα. Πολύ πρακτικό και ανθεκτικό στη καθημερινή χρήση. Ελαφρύ χαλί με αντιστατική ιδιότητα, με αποτέλεσμα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα να είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

67×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
10×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ορθογώνιο, συνθετικό
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
67×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

75×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
155×20 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα