
Τραπεζομάντηλο (150x300) Nef-Nef Homeware Steady White
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 135x180 από την εταιρεία Kentia με εκρού φόντο και πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμα είναι καμβάς από 60% βαμβάκι και 40% polyester βάρους 180gsm, με απαλή υφή και μεγάλη αντοχή. Ένα ξεχωριστό τραπεζομάντηλο που θα δώσει μία καλοκαιρινή πινελιά στο τραπέζι της κουζίνας, του κήπου ή της τραπεζαρίας σας.
| Πλάτος: | 135 εκ |
|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Kentia |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×160 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα