
Χαλί Διαδρόμου (70x140) New Plan Stella 20102B
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 16 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψάθινο χαλί 67x140 από τη σειρά Flox της εταιρείας Royal Carpet. Σε λευκό και μαύρο χρώμα με εντυπωσιακό γεωμετρικό μοτίβο. Πρόκειται για ανθεκτική ψάθα με σύνθεση 100% πολυπροπυλένιο και βάρος 1.300gsm. Η σειρά Flox περιλαμβάνει οικονομικές ψάθες σε διάφορες ζωηρές αποχρώσεις και διακοσμούν υπέροχα χώρους που χρειάζονται χρώμα. Αποτελούν ιδανική λύση ως καλοκαιρινά χαλιά στο σαλόνι, το χολ ή ακόμα και την κουζίνα, λόγω της ευκολίας με την οποία καθαρίζονται. Είναι πλενόμενες, πολύ πρακτικές και ανθεκτικές στην καθημερινή χρήση. Διαθέτουν υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. 'Έχουν αντιστατική ιδιότητα, με αποτέλεσμα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα να είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Κατασκευάζονται στην Αίγυπτο. Τα χαλιά Royal Carpet είναι φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον, καθώς είναι υποαλλεργικά και οικολογικά.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα

200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα


150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα

75×10 εκ
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα