
vidaXL Καρέκλα Κήπου Ανοιχτό Καφέ από Συνθετικό Ρατάν με Υποπόδιο
Με μαξιλάρια, σταθερός
Διαστάσεις 83×132×90 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 214,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πολυθρόνα πουφ εξωτερικού χώρου με ριγέ σχέδιο σε λευκό και μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από premium αδιάβροχο ύφασμα Olefin (ολεφίνη) υψηλής ποιότητας, το οποίο προσδίδει εξαιρετική αντοχή στον ήλιο και την υγρασία. Το αδιάβροχο ύφασμα του το καθιστά ιδανική επιλογή για την καλοκαιρινή διακόσμηση του κήπου, της βεράντας ή της πισίνας σας. Ένα πρακτικό και αναπαυτικό έπιπλο κήπου, που λειτουργεί ως πολυθρόνα με άνετη ψηλή πλάτη. Προσδίδει μια νότα κομψότητας και πολυτέλειας σε κάθε σύγχρονο εξωτερικό χώρο. Τα αδιάβροχα πουφ κήπου προτείνεται να μην παραμένουν παρατεταμένα στην έκθεση του ήλιου όσο καιρό δεν τα χρησιμοποιείτε, για να παραμείνουν τα χρώματά τους ζωντανά και αναλλοίωτα στο χρόνο. Για ένα ολοκληρωμένο και ακόμα πιο αναπαυτικό σετ, συνδυάστε το με το αντίστοιχο σκαμπό - πουφ της ίδιας σειράς. Μέγιστο βάρος αντοχής: 150kg
| Πλάτος: | 132 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 90 εκ |
| Υψος: | 83 εκ |
| Με μπράτσα | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Σταθερό |
| Υλικό | Τεχνητό ρατάν |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 132 cm |
| Depth | 90 cm |
| Height | 57 cm |
| Total weight | 10.1 kg |
| Material | Olefin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με μαξιλάρια, σταθερός

Με μαξιλάρια, σταθερός

Με μπράτσα

Με μπράτσα

Ξύλο, με μαξιλάρια, σταθερός

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια

Ξύλο

Με μαξιλάρια

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια, σταθερός

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια


Με μαξιλάρια

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια

Ξύλο, με μαξιλάρια

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια

Με μαξιλάρια, πτυσσόμενος

Με μαξιλάρια, πτυσσόμενος

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια, σταθερός

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια


Με μαξιλάρια, σταθερός

Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια



Φυσικό ρατάν, με μαξιλάρια

Με μαξιλάρια, πτυσσόμενος

85×53×49 εκ, πλαστικό, με μπράτσα

Ξύλο, με μαξιλάρια

Με μαξιλάρια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα