
Μαξιλάρι Γεμίσματος (40x40) La Luna Deco
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 37,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανθετκικά μαξιλάρια γεμίσματος με γέμιση από αντιαλλεργικό υλικό με μεγάλη ελαστικότητα και ελάχιστη παραμόρφωση. Επιτρέπει την ελεύθερη κυκλοφορία του αέρα και εμποδίζει την ανάπτυξη ακάρεων και βακτηρίων. Γέμιση από 100% μπαλάκια σιλικόνης και εξωτερικό ύφασμα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών. Υποαλλεργικό, διατηρεί το σχήμα του, πλενόμενο στο πλυντήριο.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | La Luna |

40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
63×43 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ανατομικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×14 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×60 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
60×60 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ, ρίγες
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα