
Μαξιλάρι Ύπνου Μέτριο (50x70) La Luna Premium Goodnight Medium Σιλικόνης
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 21,6 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανθετκικά μαξιλάρια γεμίσματος με γέμιση από αντιαλλεργικό υλικό με μεγάλη ελαστικότητα και ελάχιστη παραμόρφωση. Επιτρέπει την ελεύθερη κυκλοφορία του αέρα και εμποδίζει την ανάπτυξη ακάρεων και βακτηρίων. Γέμιση από 100% μπαλάκια σιλικόνης και εξωτερικό ύφασμα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών. Υποαλλεργικό, διατηρεί το σχήμα του, πλενόμενο στο πλυντήριο.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Τύπος | Κλασικά |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | La Luna |

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
63×43 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×60 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα

50×14 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×60 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, ρίγες
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ανατομικό
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα