
Μπωλιέρα Φ26cm POMPEI - Bormioli
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέραΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 51,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με πολύχρωμο έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα μικροαντικείμενα ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Ένα διακοσμητικό κατάλληλο για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την τραπεζαρία για να δημιουργήσετε την δική σας διακόσμηση.
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, για σαλάτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για φρούτα, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Μοντέρνο, στρογγύλα, ξύλο
Σε απόθεμα

Για φρούτα, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Τετράγωνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, με δίσκο
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, πορσελάνη, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, σμάλτο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα