
Χαλί Διαδρόμου (60x130) Nima Liora
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×150 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 14,88 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό χαλί διάδρομος σε εκρού χρώμα, με πολύχρωμες πεταλούδες, κρόσια στο τελείωμα και βελουτέ υφή από την εταιρεία Whitegg. Η πάνω πλευρά είναι κατασκευασμένη από 100% polyester ενώ η κάτω πλευρά διαθέτει αντιολισθητική βάση για να μένει σταθερό. Ιδανικό για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 150 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Τύπος | Για παιχνίδι |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Υλικό | Συνθετικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 60 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×25 εκ
Σε απόθεμα
150×20 εκ, για κορίτσια, για παιχνίδι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×20 εκ, για κορίτσια, στρογγυλό
Σε απόθεμα
120×20 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα