
49,99 €
Διαστάσεις 7×22×15 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 32,24 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης της εταιρείας Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από συνθετικό δέρμα. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, ντουλάπι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού θελήσετε. Ιδανικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στον χώρο.
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υψος: | 7 εκ |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Espiel |



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα