
72 €
Διαστάσεις 9×24×13 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 34,72 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια θήκη για χαρτομάντηλα από την εταιρεία Espiel σε καφέ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από συνθετικό δέρμα. Ιδανική για την κρεβατοκάμαρα, το σαλόνι ή οποιοδήποτε άλλο σημείο του σπιτιού σας θέλετε. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 24 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 13 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Espiel |












152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα