
Κουβέρτα Πικέ Υπέρδιπλη (220x240) Greenwich Polo Club Essential 3455 Pomegranate
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×240 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 21 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερλί από την εταιρεία Adam Home σε γκρι χρώμα με καπιτονέ επιφάνεια. Το εξωτερικό ύφασμα έχει σύνθεση 100% microfiber βάρους 80gsm με απαλή υφή. Εσωτερικά διαθέτει γέμιση από polyester βάρους 120gsm. Ιδανικό σκέπασμα για την άνοιξη και το φθινόπωρο.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Τύπος | Μονό κρεβάτι |
|---|---|
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 48 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Adam Home |

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
49×45 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα