
Κουβερλί Μονό (160x220) Palamaiki MCR358
40×48 εκ, για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×220 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 26 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό μονό κουβερλί από την εταιρεία Adam Home σε ροζ χρώμα και παιδικό σχέδιο με πριγκίπισσες. Είναι διπλής όψης, η άλλη πλευρά είναι μονόχρωμη ροζ. Το εξωτερικό ύφασμα έχει σύνθεση 100% microfiber με απαλή υφή, ενώ εσωτερικά διαθέτει πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για την άνοιξη και το φθινόπωρο.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 220 εκ |
| Μοτίβο | Με πριγκίπισσες |
|---|---|
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
| Υλικό | Μικροΐνες |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 48 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Adam Home |

40×48 εκ, για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×18 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Σε απόθεμα
40×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×48 εκ, για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Σε απόθεμα
37×28 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
