
Χαλί Διαδρόμου 2 Όψεων (80x150) Polcarpet Aria Artkilim 22995 Blue
80×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 54 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 80x150 από την συλλογή Nomadian της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Έχει κόκκινο χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Πρόκειται για εξαιρετικό σταμπωτό χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων. Είναι κατασκευασμένο από ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 60% βαμβάκι και 40% polyester. Διαθέτει υφαντό αντιολισθητικό υπόστρωμα. Επειδή περιέχει και βαμβακερά νήματα, μετά την επεξεργασία του ενδέχεται να προκαλέσει συρρίκνωση 3-5% στις αρχικές διαστάσεις του χαλιού. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Περσικά |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

80×10 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
