
Παιδική Πετσέτα Θαλάσσης Microfiber 2 Όψεων (70x140) Kentia Loft Float 266
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,86 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες για το παιδικό μπάνιο από την εταιρεία Whitegg σε γκρι χρώμα με κεντητό σχέδιο ζωάκια σε εκρού-μπεζ αποχρώσεις. Η σύνθεσή τους από 100% βαμβάκι βάρους 450gsm που προσφέρει απορροφητικότητα και απαλότητα. Συσκευασία κουτί.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
33×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα