
Παιδικό Πόντσο (12-24 Μηνών) Με Αντηλιακή Προστασία Zoocchini Sherman The Shark
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 23,81 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες για το παιδικό μπάνιο της εταιρείας Whitegg σε λαχανί χρώμα με κεντητό σχέδιο ζωάκια σε γκρι-κόκκινο χρώμα. Η σύνθεσή τους από 100% βαμβάκι βάρους 450gsm που προσφέρει απορροφητικότητα και απαλότητα. Συσκευασία κουτί.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
33×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα