
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Nef-Nef Homeware Promise White 480gsm
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,89 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης με μοντέρνο σχέδιο σε πολύχρωμες αποχρώσεις από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβακερό ύφασμα που την καθιστά απαλή και απορροφητική, ιδανική για την παραλία.
| Πλάτος: | 150 εκ |
|---|
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Μοτίβο | Ταινίες |
| Ύψος | Ύψος |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
80×150 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
