
Παιδική Πετσέτα Θαλάσσης Microfiber 2 Όψεων (70x140) Greenwich Polo Club Junior 4041
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,89 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης με μοντέρνο σχέδιο σε μαύρο-ροζ χρώμα από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβακερό ύφασμα που την καθιστά απαλή και απορροφητική, ιδανική για την παραλία.
| Πλάτος: | 86 εκ |
|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
