
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Silk Fashion Ks192
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,92 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με μοντέρνο σχέδιο σε εκρού-μπλε χρώμα και γαλάζιες λεπτομέρειες της εταιρείας Whitegg. Το ύφασμά της έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική και μαλακή.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι, ανατολίτικο

Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, ανατολίτικο

55×35 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα

20×20 εκ, τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα