
Μαξιλαροθήκη από ανακυκλωμένο βαμβάκι σε ποσοστό 50%, Marisol
Βαμβάκι
Διαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,92 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε πετρόλ-μπεζ-εκρού χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο και διακοσμητικές φουντίτσες στις γωνίες από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμά της έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που την κάνει ανθεκτική και μαλακή. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Βαμβάκι

50×50 εκ, βαμβάκι, ρίγες

Βαμβάκι, λουλούδια

50×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ

Ανατολίτικο

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

Βαμβάκι


Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, λουλούδια

40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
