
Κουβερλί 2 Όψεων (220x240) Hotel Beige/Ecru 100% Microfiber
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 63 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερλί από την εταιρεία Kentia, σε λευκό χρώμα με πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο. Η άλλη όψη έχει ριγέ σχέδιο σε λευκό και μπλε χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% microfiber υψηλής ποιότητας, με μεταξένια υφή και μεγάλη αντοχή. Εσωτερικά διαθέτει γέμιση 3D hollowfiber βάρους 120gsm, για ιδανική θερμομόνωση και ομοιόμορφη κατανομή της ζεστασιάς. Στο σετ περιλαμβάνονται και οι μαξιλαροθήκες καπιτονέ με το ίδιο σχέδιο. Ιδανικό σκέπασμα για άνοιξη και φθινόπωρο. Είναι διπλής όψης, η μία μεριά έχει το σχέδιο του πανωσέντονου και η άλλη το σχέδιο του κατωσέντονου.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Τύπος παπλωματοθηκών | Διπλό κρεβάτι |
|---|---|
| Υλικό | Μικροΐνες |
| 3d | Ναί |
| Μοτίβα | Λουλούδια |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 48 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Kentia |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβακερό σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα