
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (135x180) Gofis Home Valetta 235
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 32,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 145x220 από την εταιρεία Gofis Home σε ροζ χρώμα με λευκό πουά και φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester με επεξεργασία teflon, που το καθιστά αλέκιαστο. Η μαλακή του υφή διατηρείται, ενώ παράλληλα προστατεύεται από λεκέδες.
| Πλάτος: | 145 εκ |
|---|
| Ιδιότητες | Με επεξεργασία τεφλόν |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×5 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Λινό, τραπεζομάντηλο


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×44 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


23×37 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
23×2 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα