
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Nef-Nef Homeware Baby Super Boy
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 110×28 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 25 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πικέ κουβέρτα για την κούνια του μωρού σε λευκό χρώμα, με γκρι-ροζ λεπτομέρειες και σχέδιο λαγουδάκι από την εταιρεία Nima. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 275gsm που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ανθεκτική στη χρήση. Ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 110 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |

37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα