
Κρεμάστρα Τοίχου 5 Θέσεων (40x5x7.5) F-V Cassie Grey 212795B
7×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 8×7 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμαστράκια κατασκευασμένα από μέταλλο και ξύλο σε γκρι και καφέ χρώμα. Δεν χρειάζονται βίδες, διαθέτουν αυτοκόλλητο υψηλής αντοχής. Ένα πρακτικό αξεσουάρ για όλους τους χώρους του σπιτιού. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κρεμαστράκι 1.5kg.
| Πλάτος: | 7 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 8 εκ |
| Τύπος | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 7 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.148 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

7×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

1×10 εκ, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



30×22 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

51×10 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
7×58 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

22×68 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
89×145 εκ, μοντέρνο, όρθια

6×105 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
55×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα