
Φρουτιέρα (Φ27x12.5) F-V Mesh 125128A
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ με μοντέρνο σχεδιασμό, κατασκευασμένο από ξύλο μάνγκο σε φυσική απόχρωση, με επιφάνεια στην απόχρωση της τερακότας. Το ξύλο μάνγκο προσφέρει στιβαρότητα και αντοχή στον χρόνο, ενώ είναι κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ξεχωρίζει για τη λειτουργικότητα και την αισθητική του. Ολοκληρώστε την σύνθεση συνδυάζοντάς το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα