
Χαλί Καλοκαιρινό (160x230) Royal Carpet Fiber Bleach/Olive
160×20 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 61 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί διαδρόμου χειροποίητο χαλί 70x140 από τη συλλογή Fiber της εταιρείας Royal Carpet σε χακί χρώμα. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Θα στολίσει το σπίτι σας τους καλοκαιρινούς μήνες. Είναι κατασκευασμένο από 100% γιούτα. Το βάρος του χαλιού είναι 1.870gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Η φυσική υφή της γιούτας σε συνδυασμό με την ανθεκτικότητα του οικολογικού υλικού τα καθιστά ιδανικά για εσωτερικούς χώρους. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Μονόχρωμα |
| Width | 70 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
60×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


67×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα


140×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
152×20 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα