
Χαλί Καλοκαιρινό (133x190) Royal Carpet Sand 1786W
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 331 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χειροποίητο χαλί 160x230 από τη συλλογή Rootline της εταιρείας Royal Carpet σε χακί χρώμα. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Θα στολίσει το σπίτι σας τους καλοκαιρινούς μήνες. Είναι κατασκευασμένο από 80% γιούτα και 20% βαμβάκι. Το βάρος του χαλιού είναι 2.810gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Ιδανικό χαλί 160x230 για εσωτερικούς χώρους. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Καφέ |
| Πρότυπο | Μονόχρωμα |
| Ύψος | Ύψος |
| Width | 160 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα

150×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

80×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα