
Χαλί Καλοκαιρινό (160x230) Royal Carpet Rootline Bleach/White
160×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 540 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χειροποίητο χαλί 200x230 από τη συλλογή Rootline της εταιρείας Royal Carpet σε εκρού χρώμα. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Θα στολίσει το σπίτι σας τους καλοκαιρινούς μήνες. Είναι κατασκευασμένο από 80% γιούτα και 20% βαμβάκι. Το βάρος του χαλιού είναι 2.810gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Ιδανικό χαλί 200x230 για εσωτερικούς χώρους. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Μονόχρωμα |
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
75×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα