
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (120x60x48) Vasagle LCT215K01
30×132×30 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 32×80×80 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 122,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπέζι μέσης σε στρογγυλό σχήμα με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF με ματ φινίρισμα σε μπεζ απόχρωση, που χαρίζει μοντέρνο και κομψό χαρακτήρα στον χώρο. Το τραπεζάκι αποτελεί ιδανική επιλογή για κάθε μοντέρνο σαλόνι, προσφέροντας διαχρονικό στυλ και υψηλή λειτουργικότητα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 80 εκ |
| Υψος: | 32 εκ |
| Σχήμα τραπεζιού | Στρογγυλό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Φινίρισμα επιφάνειας επίπλων | Ματ |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 89 cm |
| Depth | 89 cm |
| Height | 89 cm |
| Total weight | 18 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

30×132×30 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
9×48×46 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×109×63 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10×84×84 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Οβάλ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
17×114×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Γυαλιστερό, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
42×43×7 εκ, ορθογώνιο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
16×114×61 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
16×114×61 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
10×111×59 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×26×66 εκ, στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
40×90×50 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο
Σε απόθεμα
10×84×84 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
8×65×126 εκ, οβάλ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×88×86 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
10×132×65 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα