
Σετ από 2 ξαπλώστρες ακακίας και χαμηλό τραπέζι
Ξύλο, πτυσσόμενος
Διαστάσεις 5×190×60 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι ξαπλώστρας ιδανικό για τον κήπο ή τη βεράντα σας. Είναι κατασκευασμένο από polyester βάρους 230gsm στο χρώμα της μέντας με υδροαπωθητική ιδιότητα. Έχει υψηλή αντοχή στο ξεθώριασμα με ύφασμα που αντέχει στον ήλιο και διατηρεί το χρώμα του για μεγάλο χρονικό διάστημα. Η γέμιση είναι από αφρό πολυουρεθάνης (PU Foam) πάχους 4εκ, που προσφέρει σταθερή στήριξη και διατήρηση του σχήματος. Ο αφρός είναι τυλιγμένος με poly fleece 150gsm, χαρίζοντας απαλή, αφράτη αίσθηση και επιπλέον άνεση στη χρήση. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος δεξιά και αριστερά για να τα δέσετε στην ξαπλώστρα, καθώς και 1 στην πάνω μεριά και 1 στην κάτω με αυξομείωση και κλιπ για ακόμα πιο σταθερό κράτημα. Διαθέτει φερμουάρ. Συνδυάστε το με την υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής και δώστε ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 190 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής | Σταθερό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 190 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

Ξύλο, πτυσσόμενος

Ξύλο, ακακία, με μπράτσα

Ξύλο, ακακία

Ξύλο, ακακία

Ξύλο

Ξύλο, ακακία

Ξύλο, ακακία

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα